O nás

Elektro21.cz

Vítejte na naší stránce Elektro21.cz

Jsme skupina lidí, které baví auta, hudba, cestovaní a samozřejmě Smart zařízení moderní doby. Název Elektro je jasný, zaměřujeme se hlavně na elektroniku, mezi kterými jsou i oblíbené autorádia.

Číslovka 21 představuje 21. století a jak bylo zmíněno, snažíme se přinášet Smart zařízení pro Vás. Kategorie autorádia vznikla před čtyřmi roky, když jsme sami chtěli jistý druh ,,tuningu“ přišla možnost vyzkoušet multimediální autorádia, kterými se nahradí Vaše staré (původní) autorádio. Naše prodávané autorádia jsou plně dotykové, obsahují GPS anténu pro offline či online navigaci, WiFi pro využití internetu, sledování filmů i po dobu jízdy (pro spolujezdce) a v neposlední řadě poslouchání oblíbené hudby jak přes YouTube nebo klasické rádio.


Multimediální autorádia zvyšují hodnotu Vašeho vozidla, zvyšují komfort po dobu jízdy a kupujícího zaujme široký výběr z našich autorádií. Kategorie nářadí pro auta vznikla ve spolupráci se společností, která se zaobírá prodejem nářadí vlastní a špičkové kvality značky Triumf.

V kategorii Příslušenství věříme, že najdete všechno ostatní.


Na základě zájmu zákazníků stále doplňujeme zboží a služby. Pokud je něco, co jste na našem e-shopu nenašli, klidně nás kontaktujte, budeme se snažit Vám vyhovět nebo minimálně poradit. Našim záměrem je zpříjemnit Vaše cestovaní autem. Odborné rady jsou samozřejmostí. Servis či oprava jsou v nabídce za přijatelnou cenu.

Poštovné zdarma

při nákupu nad 2000kč

Záruka

Servis nebo výměna

14 denní garance

vrácení peněz

Odborná montáž

podpora a poradenství